Skrýt reklamu

Výdělek na burze, trading, forex

Hledáte rychlou půjčku před výplatou? Vyzkoušejte Uspory.cz.

Peníze ne a ne přijít k vám na učet? Jednoduché řešení půjčka do výplaty od 500 Kč u vás za 5 minut.

Půjčky online přehledně na CoolPůjčky.cz


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: xenergie diskuze
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2014 1:36:45 

xenergie diskuze


xenergie diskuze

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !




Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: X energie diskuze
PříspěvekNapsal: sob 24. pro 2016 12:14:10 
Dobrý den, mám v hlavě menší dilema, byl jsem telefonicky osloven firmou X Energie, samozřejmě jsem se snažil jim po telefonu nic neodsouhlasit, chtěl jsem si vzít víc času na rozmyšlenou, abych se moc neunáhlil. Ale je fakt, že mě jejich nabídka zaujala a při dnešních cenách za energie by se mi líbilo nějakou korunu sundat. Né že bych si na svého stávajícího dodavatele stěžoval, ale když tu mám možnost dostat se k lepším podmínkám, tak o tom docela uvažuju. Rád bych proto tady s vámi o tom podiskutoval, jaké máte s firmou vlastní zkušenosti, jaký na to máte pohled a názor. Budu rád za jaký koliv komentář. Díky


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: xenergie diskuze
PříspěvekNapsal: úte 10. led 2017 15:06:32 
Zdravím, mám na to názor takový, že jsem raději u menší firmy, která mi dokáže poskytnou lepší cenový podmínky a já tak nemusím nikoho zbytečně dotovat z vlastní kapsy, viz velký dominantní podniky a v nich hafo oddělení, které ani nevím nač tam jsou. U X energie jsem teďka čtvrtým rokem a pokračuju u nich dál, ceny mají dobrý a odpovídá tomu i jejich servis a vše kolem něj. Toť můj názor a zkušenost. Karel


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: x energie diskuze
PříspěvekNapsal: sob 11. úno 2017 12:40:39 
Být váma, tak si v klídku projedu smlouvu i s podmínkama, abyste o všem věděl. Já to takhle udělal než jsem to X Energii všechno podepsal, nic divného se mi na tom nezdálo. Jediné co, tak smlouvy mají na dva roky, nebo alespoň já jí mám, nevím jak to maj teďka po třech letech. Ale jsem s X Energií spokojenej, tak jsem to s nima už i jedenkrát prodloužil.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: x energie diskuze
PříspěvekNapsal: pon 10. dub 2017 18:13:58 
Pokud jste se ještě nerozhodl, tak vám je můžu doporučit, taky jsem se k nim dostal přes doporučení kamaráda, a to na mě má vždycky velký vliv když někdo z blízkých už to má ozkoušené, hned se mi o tom smýšlí jinak. Cenově levnější dodavatel, kord u plynu. ;)


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: X Energie diskuze
PříspěvekNapsal: sob 10. čer 2017 19:35:31 
Když jsem u X Energie podepisoval smlouvu tak to bylo protože mi zlevnili z původní ceny jakou jsem platil už léta, takže je asi jasný z jakého důvodu jsem na změnu přistoupil. Smlouva je teda na dva roky ale tak jak to zatím u nich vypadá tak mi to ani nepřekáží, protože jsem schopný ušetřit.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: xenergie diskuze
PříspěvekNapsal: stř 26. črc 2017 12:52:01 
U nás je X Energie OK a zkušenosti dobré. To co jsme ušetřili tady jenom za první rok jsme nebyli u tradičního dodavatele ušetřit za pět let, takže asi chápete naše rozhodnutí proč u nich ještě stále jsme.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: xenergie diskuze
PříspěvekNapsal: pát 29. zář 2017 23:41:48 
Já to třeba mám z toho důvodu, že mě každý rok nebaví měnit dodavatele, to bych musel být blázen se furt o to starat. Proto jsem si dal záležet při první změně, abych se právě o to pak delší dobu nemusel starat. A myslím si, že X Energií jsem se trefil dobře, vše posílají jak mají strhávají jak mají, jsem s nimi maximálně spokojený.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: xenergie diskuze
PříspěvekNapsal: čtv 26. říj 2017 11:28:54 
Mě se u nich podařilo sundat z ceny tak zhruba 4 procenta, ale je to opravdu jen můj hrubý odhad. Peníze to však byly slušné, když přijdou na účet a nejdou z něj k nim. Co mě trochu zamrzelo bylo, že mi byl nabídnut pouze jeden tarif, ne abych si vybral z více, ten který by se mě líbil, třeba jako jsem to měl u telefonu. Alespoň že  se o cosi podařilo ušetřit.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: xenergie diskuze
PříspěvekNapsal: ned 07. led 2018 16:58:39 
S vyúčtováním jsem si poradil sám i když manželka v něm tápala, podle mě je sestavené srozumitelně a vše je dohledatelné aniž bych musel zvedat sluchátko a hned někam volal pro objasnění. Pro mě tedy ok, ale jak říká manželka vždycky by to šlo ještě jednodušeji..


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

Dotazy směřujte prosím přímo do fóra, uvedený email je pro technické záležitosti: info@spocitame.cz

Provozovatel této stránky neručí za texty a příspěvky zde uveřejněné, pokud jsou příspěvky v rozporu se zákony ČR, nebo k nim vlastníte autorské práva, kontaktujte nás prosím, provedeme nápravu. Není možné ověřovat pravost příspěvků, proto neneseme jakoukoliv odpovědnost za pravost. Pokud máte výhrady k příspěvku, kontaktujte přímo autora, nebo reagujte odpovědí přímo ve fóru.


« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
TOPlist