Skrýt reklamu

Výdělek na burze, trading, forex

Hledáte rychlou půjčku před výplatou? Vyzkoušejte Uspory.cz.

Peníze ne a ne přijít k vám na učet? Jednoduché řešení půjčka do výplaty od 500 Kč u vás za 5 minut.

Půjčky online přehledně na CoolPůjčky.cz


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: bezDodavatele zkušenosti
PříspěvekNapsal: sob 10. zář 2022 9:15:34 

bezDodavatele zkušenosti


Já jsem to u sebe zatím nepočítal, ale v týdnu jsem četl článek, kde psali, že se v dnešní době FVE zaplatí za dva roky. No nevím úplně co si o tom myslet, ale jestli jo, tak jedině dobře. Na druhou stranu když vidím, kolik u bezdodavatele vydělám na přetocích, tak k tomu možná také dojdu k podobnému číslu. :)

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !




Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: bezDodavatele zkušenosti
PříspěvekNapsal: stř 14. zář 2022 12:12:52 
Tak to byste byl velký optimista, ale fandím vám, pokud k tomu dojdete. Je tu někdo, kdo už je u Bezdodavatele více jak rok, nejlíp třeba od začátku loňského roku?


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: bezDodavatele zkušenosti
PříspěvekNapsal: pát 16. zář 2022 11:07:29 
No když to dám dohromady, tak jsem u bezdodavatele teďka 15 měsíců a celkově jsme za tu dobu za elektřinu u nich dali do max 3tisíc. Na přesnou částku to spočítané nemám, ale většinu z vyúčtování mám s přeplatkem.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: bezDodavatele zkušenosti
PříspěvekNapsal: stř 21. zář 2022 10:29:19 
Tak to by šlo, zajímá mě především zima, jak to vypadá v tomhle období, ale to je navázané na více okolností, takže bude asi těžké usuzovat podle té předchozí jaká bude letos.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: bezDodavatele zkušenosti
PříspěvekNapsal: pon 10. říj 2022 8:38:51 
No tak to rozhodně, co zima to individuál. Ale mám za to, že pokud nad tím člověk přemýšlí a peníze co v létě dostane od bezdodavatele nerozfofruje a schová si je, tak je schopný alespoň z části vykrýt zimu. Ale jasně furt jde o to jaká bude. V očekávání jsem i já sám.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: bezDodavatele zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv 20. říj 2022 11:46:55 
Nenašel jsem nikde, jestli si bezDodavatele berou ještě nějaký peníze za odběr. Vím jen o těch 6 korunách, který jsem ochotný akceptovat a přijdou mi ok, můžete mi někdo říct, jak to u nich je? díky


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: bezDodavatele zkušenosti
PříspěvekNapsal: pon 07. lis 2022 19:55:54 
Nic jinýho než těch 6 korun bez DPH tam opravdu není. Mám doma už několik vyúčtování od nich a je to tak.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: bezDodavatele zkušenosti
PříspěvekNapsal: sob 26. lis 2022 5:10:03 
No tím že si k tomu nepřidávají žádnou nesmyslnou marži, tak teď vycházejí ve spotu nejlíp. Jsem si to doma na papíře porovnával a je to tak. Proto mi třeba přijde brát jinde spot ještě třeba na rok jako nesmysl.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: bezDodavatele zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv 08. pro 2022 12:14:42 
A porovnával jste si to i teďka potom co zavedli ty nový poplatky za odebranou i dodanou MWh? Já teda joo, tohle mě k tomu trochu dohnalo a musím říct, že to není zas tak šílený jak to vypadá. Ono hlavně bude záležet, kdo jaký má odběr. Já mám 4-5 MWh, takže mě to fakt nevytrhne. Na druhou stranu zas snížili ten paušál, takže nejsou zas takový sejři.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: bezDodavatele zkušenosti
PříspěvekNapsal: pon 26. pro 2022 21:34:51 
Tak vzhledem k tomu, že do tý zprávy na webu přihodili i tu tabulku, jak to bude teďka po novu vycházet, tak jsem se tím ani nijak víc nezabýval, protože to z toho bylo jasně zřejmé. Moc se mi teda nelíbí, že budou strhávat i za výkup, ale s tím se asi nic moc nenadělá. Furt beru v potaz bezpečí stropu, do kterýho se to počítá a nebo nižší cenu.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

Dotazy směřujte prosím přímo do fóra, uvedený email je pro technické záležitosti: info@spocitame.cz

Provozovatel této stránky neručí za texty a příspěvky zde uveřejněné, pokud jsou příspěvky v rozporu se zákony ČR, nebo k nim vlastníte autorské práva, kontaktujte nás prosím, provedeme nápravu. Není možné ověřovat pravost příspěvků, proto neneseme jakoukoliv odpovědnost za pravost. Pokud máte výhrady k příspěvku, kontaktujte přímo autora, nebo reagujte odpovědí přímo ve fóru.


« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
TOPlist