Skrýt reklamu

Výdělek na burze, trading, forex

Hledáte rychlou půjčku před výplatou? Vyzkoušejte Uspory.cz.

Peníze ne a ne přijít k vám na učet? Jednoduché řešení půjčka do výplaty od 500 Kč u vás za 5 minut.

Půjčky online přehledně na CoolPůjčky.cz


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bondster zkušenosti
PříspěvekNapsal: pát 14. říj 2022 13:01:47 

Bondster zkušenosti


Dobrý den, zvažuju, že bych se pustil do nějakého menšího investování, protože mám stále nějaké volné prostředky i přesto že měsíčně odkládám peníze na tradiční účty typu spořák, stavebko apod. Inflace je šílená a ta mě k tomu žene asi nejvíc, aby peníze jen neležely. Zajímá mě proto, kde peníze zhodnocujete. Co jsem se zatím díval, tak jsou k tomu snad i nějaké platformy, kde by mělo jít peníze točit. Na facebooku, jak se v tom teď vrtám, mi vyskočila reklama na Bondster, tak jsem se na to díval a zajímá mě, zda to někdo znáte, případně jestli to k investování i někdo využíváte, pokud jo, tak uvítám bližší zkušenosti. Díky

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !




Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bondster zkušenosti
PříspěvekNapsal: úte 18. říj 2022 14:10:11 
Znám a už celkem dlouho, investuju tam už nějaký 4 roky a zatím mám kladné zkušenosti. Je to český, takže tu máte i podporu v češtině, když třeba budete chtít v začátcích s něčím poradit.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bondster zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv 20. říj 2022 10:47:47 
Mě na Bondster pozval známý a rovnou se nám tím oběma připsal 1% bonus. Už nějakou dobu jsme se o tom bavili, tak jsem do toho taky šel na zkoušku. Jako není to tam špatný, nechávám tam běžet nějaký peníze, ale moc času tím netrávím.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bondster zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv 27. říj 2022 10:40:05 
Co by mě teda hodně zajímalo je, jaký slibují výnos, řeknete mi někdo?


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bondster zkušenosti
PříspěvekNapsal: pát 28. říj 2022 11:55:12 
Já se s mými investicemi pohybuju pouze mezi CZK nabídkami a je to pro mě snazší, protože tu nemusím řešit nějaký převod na eura. Z toho co tu mám, jsem na výnosu někde mezi 10-12% za rok, ale tím jak mi ty úroky vyplácí po měsíci a stále to posílám dál, tak jsem schopný se dostat i výš, autoinvest tu maká pro mě a množí mi peníze.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bondster zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv 03. lis 2022 19:14:41 
Ty výnosy jsou tu poměrně vysoký, jde o to jakou skladbu úvěrů si vyberete, jaký úroky a LTV budou mít a právě než se v tom samostatně prohrabovat, tak je dobrej ten autoinvest jak tu zmiňuje kolega, který to projede za vás a zainvestuje. Je to takový perpetuum mobile na peníze.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bondster zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv 10. lis 2022 16:20:24 
Díky za tip, určitě to zvážím a projdu si to.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bondster zkušenosti
PříspěvekNapsal: pát 11. lis 2022 13:32:53 
Zdravím, já jsem si Bondster přibral ke svým investicím, protože jsme měl poměrně rizikové rozložení, tak jsem to chtěl někde rozmělnit a tady se to dá celkem ideálně seskládat podle toho, jaký kdo chce to portfolio mít, jaký je sám investor a tak prostě. Nejsem žádný střelec, takže pro mě ideál.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bondster zkušenosti
PříspěvekNapsal: stř 16. lis 2022 12:39:45 
A můžete mi teda doporučit co třeba vybrat k prvním investicím, abych na něčem rozumném začal?


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bondster zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv 17. lis 2022 18:49:07 
Na tohle není žádná univerzální rada, chce to spíš vědět, jaký chce mít portfolio, jaký jste sám investor a podle toho si na Bondsteru hledat nabídky. Je toho tam až až, z čeho to poskládat.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

Dotazy směřujte prosím přímo do fóra, uvedený email je pro technické záležitosti: info@spocitame.cz

Provozovatel této stránky neručí za texty a příspěvky zde uveřejněné, pokud jsou příspěvky v rozporu se zákony ČR, nebo k nim vlastníte autorské práva, kontaktujte nás prosím, provedeme nápravu. Není možné ověřovat pravost příspěvků, proto neneseme jakoukoliv odpovědnost za pravost. Pokud máte výhrady k příspěvku, kontaktujte přímo autora, nebo reagujte odpovědí přímo ve fóru.


« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
TOPlist