Skrýt reklamu

Výdělek na burze, trading, forex

Hledáte rychlou půjčku před výplatou? Vyzkoušejte Uspory.cz.

Peníze ne a ne přijít k vám na učet? Jednoduché řešení půjčka do výplaty od 500 Kč u vás za 5 minut.

Půjčky online přehledně na CoolPůjčky.cz


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Podílové fondy - zkušenosti
PříspěvekNapsal: stř 11. bře 2020 13:47:57 

Podílové fondy - zkušenosti


Zdravím,
jakou formu investic volíte? Už nějakou dobu přemýšlím o tom, že bych nechal svůj finanční majetek rozmnožit, ale zatím si nejsem úplně jistý kam ho zainvestovat. Co jsem se díval, tak mě zatím nejvíc zaujaly podílové fondy, kde bych nemusel denně sledovat situaci na finančním trhu. Případně investujete někdo jinam? ..třeba kryptoměna? Jsem v tom začátečník, tak bych si rád nechal poradit, díky. Otta

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !




Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Podílové fondy - zkušenosti
PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2020 12:41:06 
Tak asi by bylo dobré si nejdřív o tom všem něco zjisti než se do něčeho takového pustíte. Je hezký, že máte peníze navíc a chcete je rozmnožit, ale jsou různé druhy investic, kde může peníze lehce nabýt, ale i lehce pozbýt.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Podílové fondy - zkušenosti
PříspěvekNapsal: pát 20. bře 2020 11:22:54 
Zdravím Otto, kryptoměnu bych spíš hodnotil jako módní vlnu, pro mě je to dost nestabilní záležitost, ale to berte pouze jako můj osobní dojem. Já se zezačátku do toho snažil taky na vlastní pěst více ponořit, ale byl jsem z toho perplex. Je toho hafo kam lze peníze vložit, u internetu jsem strávil celkem dost času a myšlenku kam s penězi mi pomohl urovnat až můj Partners poradce, protože jsem o to pořád stál, ale nevěděl jsem, co pro mě bude vhodné a zcela upřímně jsem nestál o to, abych o peníze obratem přišel.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Podílové fondy - zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv 02. dub 2020 13:20:42 
Díky Zbyňku, že píšete, popravdě mě vůbec nenapadlo zatahovat do toho nějakého poradce, ale asi to nebude od věci se o tom s někým pobavit než se tím sám jen probírat na internetu a nemít z toho nic.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Podílové fondy - zkušenosti
PříspěvekNapsal: pát 03. dub 2020 10:22:25 
Tak jasně že se do investování můžete pustit sám, v tom vám dneska nikdo nebrání. Já jsem služby Partners využil taky hlavně kvůli tomu, že mi byl jejich poradce schopný poradit do čeho je právě pro mne vhodné investovat a do čeho ne. Položil mi takové otázky, ze kterých v podstatě vyplynulo, jaký typ investice je pro mne vhodný a ty bych si já sám nepoložil, takže asi tak.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Podílové fondy - zkušenosti
PříspěvekNapsal: úte 07. dub 2020 14:38:45 
Tak na druhou stranu pokud je tu ta možnost, tak bych si rád vyslechl názor i jiné osoby, která s tím má zkušenosti. Nic tím neztratím a mohu jen získat. Můžete mi někoho doporučit?


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Podílové fondy - zkušenosti
PříspěvekNapsal: úte 21. dub 2020 17:41:08 
No mohl bych vám doporučit svého, ale vzhledem ke karanténě, se spíš podívejte jestli máte ve svém bydlišti Partners market a zavolejte si tam ať je máte po ruce. Ono pak stejnak taky záleží na tom, jak si sednete a budete si vyhovovat. Já si sednul až s druhým poradcem a to jsem nehleděl na společnost. To že jsem kápnul na poradce z Partners byla náhoda, ale jsem ve finále zato celkem rád.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Podílové fondy - zkušenosti
PříspěvekNapsal: úte 28. dub 2020 14:55:38 
Ty jo a já měl za to, že Partners se zabývají jen finančním poradenstvím, jako hypotéky a pojistky atp.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Podílové fondy - zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv 30. dub 2020 11:24:15 
To samozřejmě taky, ale v rámci jejich konceptu jsou i investice, proto vám říkám, pokud se o tom chcete s někým poradit a nikoho takového neznáte nebo ve své blízkosti nemáte, tak si najděte Partners market a spojte se s nimi, oni vám na to dají jiný náhled a poradí co a jak by pro vás bylo vhodné, za to nic nedáte ;)


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Podílové fondy - zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv 28. kvě 2020 11:47:32 
Moje první zásadní investice byla do nemovitosti a vzhledem k tomu jak vyrostly ceny, jsem za to rád. Já se o vývoj moc nechci starat, ale chci mít peníze v něčem dobře uložené, takže pokud stále přemýšlíte kam s penězi, tak zkuste kouknout i na jiné možnosti z finančního sektoru. Jinak u Partners dělá můj kamarád, tak mohu doporučit jeho služby, už se poradenství věnuje pár let, tak to není žádná prvnička. 


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

Dotazy směřujte prosím přímo do fóra, uvedený email je pro technické záležitosti: info@spocitame.cz

Provozovatel této stránky neručí za texty a příspěvky zde uveřejněné, pokud jsou příspěvky v rozporu se zákony ČR, nebo k nim vlastníte autorské práva, kontaktujte nás prosím, provedeme nápravu. Není možné ověřovat pravost příspěvků, proto neneseme jakoukoliv odpovědnost za pravost. Pokud máte výhrady k příspěvku, kontaktujte přímo autora, nebo reagujte odpovědí přímo ve fóru.


« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
TOPlist