Skrýt reklamu

Výdělek na burze, trading, forex

Hledáte rychlou půjčku před výplatou? Vyzkoušejte Uspory.cz.

Peníze ne a ne přijít k vám na učet? Jednoduché řešení půjčka do výplaty od 500 Kč u vás za 5 minut.

Půjčky online přehledně na CoolPůjčky.cz
Finanční poradna Spočítáme.cz - Podmínky pro užívání

Svým přístupem na „Finanční poradna Spočítáme.cz“ souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte „Finanční poradna Spočítáme.cz“, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom vás o této změně informovali. Přesto je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním „Finanční poradna Spočítáme.cz“ s nimi souhlasíte.

Naše fóra beží na systému phpBB, což je řešení internetového fóra, které je vydané pod licencí „General Public License“ a které je možno stáhnout z www.phpbb.com. phpBB software pouze zprostředkovává internetové diskuze. Pro další informace o phpBB navštivte: http://www.phpbb.com/.

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí „Finanční poradna Spočítáme.cz“, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlasíte s tím, že „Finanční poradna Spočítáme.cz“ má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože „Finanční poradna Spočítáme.cz“ ani phpBB neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá „Finanční poradna Spočítáme.cz“ ani phpBB zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.

Finanční poradna Spočítáme.cz bude posílat a využívat emailovou adresu pro informování uživatele o aktuálních novinkách na fóru, tak i za účelem zaslání reklamy. Uživatel souhlasí se zpracováním emailu a posíláním informací. Provozovatel se zavazuje k posílání informačních emailů v rozumném množství. V případě zadání emailu od neregistrovaného uživatele není tento email po uzamknutí tématu uschován a je smazán. Jakékoliv dotazy je možno psán na info@spocitame.cz. Tato poradna je veřejná. Názory ostatních uživatelů se neshodují s názory provozovatele. Každý je zodpovědný za své chování i za své příspěvky v poradně. V případě nevhodného nebo nepravdivého obsahu nás prosím informujte, sjednáme nápravu.

cron

Dotazy směřujte prosím přímo do fóra, uvedený email je pro technické záležitosti: info@spocitame.cz

Provozovatel této stránky neručí za texty a příspěvky zde uveřejněné, pokud jsou příspěvky v rozporu se zákony ČR, nebo k nim vlastníte autorské práva, kontaktujte nás prosím, provedeme nápravu. Není možné ověřovat pravost příspěvků, proto neneseme jakoukoliv odpovědnost za pravost. Pokud máte výhrady k příspěvku, kontaktujte přímo autora, nebo reagujte odpovědí přímo ve fóru.


« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
TOPlist