Skrýt reklamu

Výdělek na burze, trading, forex

Hledáte rychlou půjčku před výplatou? Vyzkoušejte Uspory.cz.

Peníze ne a ne přijít k vám na učet? Jednoduché řešení půjčka do výplaty od 500 Kč u vás za 5 minut.

Půjčky online přehledně na CoolPůjčky.cz


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: finanční poradenství partners
PříspěvekNapsal: stř 23. srp 2017 10:51:47 

finanční poradenství partners


Myslím si, že poradit si člověk dokáže i sám. Jde o to si všechno dvakrát přečíst, než něco podepíše a pak má jasno ;)

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !




Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: finanční poradenství partners
PříspěvekNapsal: ned 17. zář 2017 23:00:24 
No nemyslím si, že by si člověk dokázal v každé situaci sám poradit. V dnešní době máte odborníky na všechno. Je to jako kdyby místo návštěvy zubaře jste si trhal zuby doma sám. To nevím jak by dopadlo. Alespon tak si myslím, že to je i ve světě peněz. Sám jsem vystudoval ekonomickou školu a přehled nějaký mám, ale i tak spolupracuju s odborníkem z partners, který ten přehled má větší. Hlavně když potřebujete peníze dobře zainvestovat, nebo si je půjčit, spořit a tak dále vždycky je lepší někoho vyhledat, už jen to, že ten dotyčný má rozhozené sítě dál než třeba takový truhlář nebo kdokoliv v jiném oboru.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: finanční poradenství partners
PříspěvekNapsal: úte 03. říj 2017 17:28:35 
Ono právě třeba ty investice jsou pro nezkušené lidi docela oříšek. Například pro mě byla volba podílových fondů až po schůzce s poradcem z partners. Vysvětlil mi, že v této situaci je dobré mít nějaký obsah který můžeme zainvestovat, než někam odložit a po letech mého investování se mi to vyplácí. Chce to sbírat podle mě nové a nové informace co je na trhu nejvyužívanější.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: finanční poradenství partners
PříspěvekNapsal: pát 10. lis 2017 7:52:28 
Toto poradenství využívám už 3 roky a za tu dobu se nic nezměnilo. Profesionál v oboru pan Antoško se nám věnuje na plno a jsme s jeho prací spokojení.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: finanční poradenství partners
PříspěvekNapsal: úte 19. pro 2017 19:23:31 
Partners vnimam jako dobrou firmu. Znam par lidi, co maji poradce od nich a jsou spokojeni. Sam jsem jeste nikoho takoveho nevyhledal, ale casem planuju ze si reknu o kontakt. Chceme jit bydlet do sveho a myslim si, ze pomoc se hodi.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: finanční poradenství partners
PříspěvekNapsal: pát 23. úno 2018 8:33:20 
Má-li člověk zájem o investování a chce se sám víc sebevzdělat není nic jednoduššího než nějakého poradce vyhledat. Investuji už pár let s pomocí a je to efektivní naložení s penězi.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: finanční poradenství partners
PříspěvekNapsal: čtv 19. dub 2018 0:28:22 
Jsem v „péči“ poradce z této firmy zatím krátce, ale vše je na dobré cestě. Máme připravenou strategii na refinancování hypotéky a zajištění úspor a jde poznat, že je pan poradce velmi orientovaný ve finanční sféře.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: finanční poradenství partners
PříspěvekNapsal: stř 25. črc 2018 8:07:53 
Až s odstupem času jsem poznal jak produktivní investici nám zástupce z této firmy Partners poradil. Ze začátku jsem tomu velké naděje nadával ale chtěl jsem vyzkoušet něco nového. V mém případě se to vyplatilo, ale chce to všemu dát čas.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: finanční poradenství partners
PříspěvekNapsal: ned 23. led 2022 19:13:20 
Také s jejich pomocí už nějakou chvilku investuji a zatím to nese ovoce.
Naposledy oživil Anonymous v ned 23. led 2022 19:13:20

Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

Dotazy směřujte prosím přímo do fóra, uvedený email je pro technické záležitosti: info@spocitame.cz

Provozovatel této stránky neručí za texty a příspěvky zde uveřejněné, pokud jsou příspěvky v rozporu se zákony ČR, nebo k nim vlastníte autorské práva, kontaktujte nás prosím, provedeme nápravu. Není možné ověřovat pravost příspěvků, proto neneseme jakoukoliv odpovědnost za pravost. Pokud máte výhrady k příspěvku, kontaktujte přímo autora, nebo reagujte odpovědí přímo ve fóru.


« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
TOPlist