Skrýt reklamu

Výdělek na burze, trading, forex

Hledáte rychlou půjčku před výplatou? Vyzkoušejte Uspory.cz.

Peníze ne a ne přijít k vám na učet? Jednoduché řešení půjčka do výplaty od 500 Kč u vás za 5 minut.

Půjčky online přehledně na CoolPůjčky.cz


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bohemia Energy – výběr tarifu plynu
PříspěvekNapsal: čtv 18. úno 2021 9:03:04 

Bohemia Energy – výběr tarifu plynu


Jdu si pro radu, co teď bude lepší vybrat, dodavatele budu měnit u plynu po cca nějakých pěti letech, kdy jsem to poslední tři roky už jen tak pleskal se smlouvou na dobu neurčitou a cena byla všelijaká jen ne už nízká. Teď jsem se díval co je na trhu za možnosti a v podstatě se mi nabízí dvě varianty a to buď fixace na určitou dobu a nebo dynamická cena podle trhu. Obě tyhle varianty jsem našel u Bohemia Energy, tak bych byl rád, kdybyste mi to pomohli rozseknout s tím co bude teď lepší vzít. Díky 

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !




Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bohemia Energy – výběr tarifu plynu
PříspěvekNapsal: úte 23. úno 2021 13:57:45 
Tohle bude zajímavý i pro mě, sice mám smlouvu ještě několik měsíců platnou, ale už teď si zjišťuju svoje další možnosti, protože o svojí firmě nejsem zcela přesvědčený, že je to nejlepší řešení.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bohemia Energy – výběr tarifu plynu
PříspěvekNapsal: stř 24. úno 2021 10:43:43 
Rozseknout vám o asi nepomůžu, protože já už mám u Bohemia energy několikátý rok po sobě spotovou cenu a nehodlám ten tarif měnit ani při současný situaci, kdy to teďka trochu povylezlo nahoru a všichni plaší. Protože když to vezmu skrz na skrz, tak mě to furt v průměru za rok vychází levněji. Takže si asi budete muset počkat na většího odborníka než jsem já. Ať se daří.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bohemia Energy – výběr tarifu plynu
PříspěvekNapsal: čtv 25. úno 2021 14:35:50 
Já jsem u nich s pružnou taky spokojený, oni nic neurčují jen ten jejich minimální poplatek za práci, ale jinak všechno jde s trhem a to je dobrý.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bohemia Energy – výběr tarifu plynu
PříspěvekNapsal: úte 23. bře 2021 7:11:10 
Tak to ste celkem střelcí, do to bych nešel, ještě to vylítne jako támhle za oceánem a budete se ještě divit. Nn já abych měl klid, tak jsem cenu nechal fixovat, budu mít klid že mi nic takhle nevyletí a operátorka mi poslala kalkulaci s fajn slevou.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bohemia Energy – výběr tarifu plynu
PříspěvekNapsal: pon 05. dub 2021 11:42:55 
Jestli mluvíte o Texasu, tak tam šlo ale o elektřinu, ne o plyn, který tu řešíme. Jasný, že k tomu může dojít i v tomhle ohledu, ale nebyl k tomu tak skeptický, mám od Bohemia energy takhle plyn dodávaný už nějakou dobu a zatím jsem nezažil takovýhle výkyv, kvůli kterýmu bych začal jančit a rychle prchal. Naopak když se to zprůměruje, tak mě to přes tenhle tarif u nich vychází furt levněji.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bohemia Energy – výběr tarifu plynu
PříspěvekNapsal: pát 30. dub 2021 21:49:29 
Já jančit kvůli rostoucí ceně nebudu, fixoval jsem u Bohemia energy dobrou cenu na dva roky, takže teď už to může na trhu růst jak chce.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bohemia Energy – výběr tarifu plynu
PříspěvekNapsal: úte 18. kvě 2021 14:09:55 
Nemyslím si, že to ve skutečnosti bude tak horký jak se různě píše, přijde mi, že tím chtějí spíš v lidech vyvolávat další obavy jako by toho nebylo už dost. Já mám jištěnou cenu sice do roku 2023, ale to jen proto, že mi to teď fakt u nich vyšlo nejlíp a rozdíl oproti první nabídce byl asi 40 korun, ale to jsem nechal být, protože to pro mě byla neznámá firma, takže asi nějaký nováček.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bohemia Energy – výběr tarifu plynu
PříspěvekNapsal: pát 04. čer 2021 11:56:16 
Já teda vůbec netuším co u nich máme za tarif, ale měsíčně platíme 2000,- zálohu za plyn a vycházíme vždycky s drobným přeplatkem, že tak jak pošlou rozpis na rok, tak nám to sedí.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bohemia Energy – výběr tarifu plynu
PříspěvekNapsal: čtv 24. čer 2021 15:51:07 
Co všechno prosím vás zahrnuje ta fixace?


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

Dotazy směřujte prosím přímo do fóra, uvedený email je pro technické záležitosti: info@spocitame.cz

Provozovatel této stránky neručí za texty a příspěvky zde uveřejněné, pokud jsou příspěvky v rozporu se zákony ČR, nebo k nim vlastníte autorské práva, kontaktujte nás prosím, provedeme nápravu. Není možné ověřovat pravost příspěvků, proto neneseme jakoukoliv odpovědnost za pravost. Pokud máte výhrady k příspěvku, kontaktujte přímo autora, nebo reagujte odpovědí přímo ve fóru.


« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
TOPlist