Skrýt reklamu

Výdělek na burze, trading, forex

Hledáte rychlou půjčku před výplatou? Vyzkoušejte Uspory.cz.

Peníze ne a ne přijít k vám na učet? Jednoduché řešení půjčka do výplaty od 500 Kč u vás za 5 minut.

Půjčky online přehledně na CoolPůjčky.cz


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zdravím,
PříspěvekNapsal: pát 26. dub 2019 15:25:35 

Zdravím,


Zdravím,
v listopadu jsem boural, dostal jsem smyk na ledovce (nárazník KO, podběhy KO, plast chladičové stěny KO, stěna a plechy OK - měl jsem štěstí, ještě rozhozená sbíhavost), celý den jsem hledal zkušenosti s pojištovnou Triglav a našel dá se říct jen negativní, večer jsem zavolal a nahlásil škodnou událost, paní operátorka mě poměrně otráveně, ale zcela dostačujícím způsobem seznámila s informacemi a vyptala se mě na místo nehody atd...
Auto bylo pojízdné.
Poslali mě na STK kde mě nafotil nasmlouvaný technik, byl ochotný, poradil at si nechám zaplatit fakturu, že rozpočet počítají z čínských součástek a proplacení faktur je výhodnější.
Tak nějak jsem si zanýtoval nárazníka ještě s tím jezdil, dokonce jsem byl i v Madarsku v Budapešti, opravil jsem po cca 2 měsících.
Nárazník jsem objednal na netu, stříknul mi ho známý (mimochodem dělá ve škodovce a na ičo mi to dělal za cca 1/3 ceny co bych za to dal ve škodovce) a opravu jsem nechal udělat u jednoho místního šikovného mechanika.
Vše ok. poslal jsem účtenky (sken) na Triglav svému likvidátorovi a cca 5 dnů na to mi přišli peníze na účet.
Jediná závada, že mi proplatili nárazník bez DPH, takže asi 470,- ale nebudu to hrotit. Celková cena opravy 24500,- poslali mi 19000,- (5K spolu-účast)
Mám ještě zkušenosti s Uniqa pojištouvnou, řidička s jejich POV do mě nacouvala na parkovišti a nechala mi lístek za stěračem, likvidátor přijel druhý den, řekl že mi dá 12K (hodnota auta byla cca 20K Clio r.v. 93) no a peníze přišli asi za týden a nechal jsem to vyklepnout u známého za flašku.
takže s Uniqa mám ještě lepší zkušenosti.
myslím, že toto je první pozitivní příspěvek na Triglav )

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Naposledy oživil Anonymous v pát 26. dub 2019 15:25:35

Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

Dotazy směřujte prosím přímo do fóra, uvedený email je pro technické záležitosti: info@spocitame.cz

Provozovatel této stránky neručí za texty a příspěvky zde uveřejněné, pokud jsou příspěvky v rozporu se zákony ČR, nebo k nim vlastníte autorské práva, kontaktujte nás prosím, provedeme nápravu. Není možné ověřovat pravost příspěvků, proto neneseme jakoukoliv odpovědnost za pravost. Pokud máte výhrady k příspěvku, kontaktujte přímo autora, nebo reagujte odpovědí přímo ve fóru.


« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
TOPlist