Skrýt reklamu

Výdělek na burze, trading, forex

Hledáte rychlou půjčku před výplatou? Vyzkoušejte Uspory.cz.

Peníze ne a ne přijít k vám na učet? Jednoduché řešení půjčka do výplaty od 500 Kč u vás za 5 minut.

Půjčky online přehledně na CoolPůjčky.cz


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: tak to jste me nepotesili ...
PříspěvekNapsal: pát 20. zář 2019 14:09:50 

tak to jste me nepotesili ...


tak to jste me nepotesili ...
dneska mi prisel milostny dopis od ČKP ...
za byvalou ZX10...
koupil jsem ji 5.2.2009... majiteli si nechal klasicky velky TP (ja si nechal maly), aby vyridil odhlasku na me... jenze obratem mi volal, ze mu to kluci v Breclavi nechcou odhlasit bez maleho TP (sice pro me nepochopitelne), ale dobre... tak jsem mu ho poslal zpet... cele se to protahlo...takze mi vsechny doklady prisly az po skoro 3 tydnech...tedy pred koncem mesice unora 2009... puvodni majitel byl aktivni a pojistku uz zrusil na zaklade kupni smlouvy (prodeje) 11.2. 2009...odhlasku na mou osobu sel udelat pozdeji...a doklady mi prisly, jak jsem jiz zminoval koncem mesice... ja jsem teda prvni mozny pracovni den a teda 2.3.2009 sel zridit pojistku, vyridil evidenci a prihlaseni...a motorka byla oficialne moje.
souhrn
-koupe 5.2.2009
-zruseni pojistky 11.2.2009
-odhlaska na me pote ( presne nevim, motorku jsem uz prodal dale)
-doklady dorazily (cca 28.2.2009)
-ja udelal pojisteni,prihlaseni ( zacatek brezna)
Neni to uplne konkretni, preci je to nejaky ten patek a hlavne Kawu jsem uz prodal a tak nemam velky TP s presnym infem.
Na motorce jsem samozrejme nejezdil a motorku zaparkoval do garaze k nasim.
penale CKP... obdobi 12.2.2009-28.2.2009...castka 700 ,-
No a ted reseni...myslel jsem si, ze jim to takhle osvetlim a zkusim se vyhnout penale... anebo moje blbost a mel jsem si to jit pojistit na VIN, ktery jsem mel v danou dobu jen na smlouve a motorka vlastne nebyla jeste ani poradne moje??!!
Má to cenu zkousete...anebo ne... ?
Sice 700 ,- CZK neni suma, ktera by me mela zruinovat...ale jde mi o princip... nereknu, kdybych to neplatil umyslne atd...ale takto sem se nad tim pozastavil.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Naposledy oživil Anonymous v pát 20. zář 2019 14:09:50

Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

Dotazy směřujte prosím přímo do fóra, uvedený email je pro technické záležitosti: info@spocitame.cz

Provozovatel této stránky neručí za texty a příspěvky zde uveřejněné, pokud jsou příspěvky v rozporu se zákony ČR, nebo k nim vlastníte autorské práva, kontaktujte nás prosím, provedeme nápravu. Není možné ověřovat pravost příspěvků, proto neneseme jakoukoliv odpovědnost za pravost. Pokud máte výhrady k příspěvku, kontaktujte přímo autora, nebo reagujte odpovědí přímo ve fóru.


« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
TOPlist